Informace o nás

Mateřská škola Vsetín Sychrov 96, příspěvková organizace je v provozu od 2. ledna  1984.
Škola je pětitřídní, se třema třídami běžného typu a dvěma třídami logopedickými.Součástí mateřské školy je rozlehlá zahrada s prvky projektu" Blíž k přírodě ",jehož součástí jsou  i vodní hrátky, které dětem zpříjemní letní slunečné dny.
Součástí MŠ je školní jídelna, která připravuje jídlo pro děti 3x denně podle zásad zdravé výživy, sleduje a vyhodnocuje každý měsíc spotřební koš použitých potravin.Děti mají ke každé ranní svačince na vý běr ovoce i zeleninu.
Provozní doba MŠ je od 6.00 – 16.00 hodin.
Cílem MŠ je dovést děti na konci jejich předškolního období k tomu, aby v rozsahu svých osobních předpokladů získaly přiměřenou fyzickou, psychickou a sociální samostatnost a základy důležité pro rozvoj učení a vzdělávání.